Зустріч стейкхолдерів в Кам’янець-Подільському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

11 березня 2020 року в Кам'янець-Подільському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  відбулося засідання круглого столу з питань підготовки освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності  211 «Ветеринарна медицина» в Подільському державному аграрно-технічному університеті.

У засіданні взяли участь: начальник Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Лавський А.Й., головні спеціалісти відділу безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Бойко Н. В., Ляміна Г. В., випускник 2020 року ОС «Магістр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Дібаєва Я. М., завідувач кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології  та хірургії, доцент, кандидат ветеринарних наук Керничний С. П., доцент, кандидат ветеринарних наук Горюк В. В., доцент, кандидат ветеринарних наук Карчевська Т. М., доцент, кандидат ветеринарних наук, декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету Цвігун О. А., студенти  ОС «Магістр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»  Курочка І. Ю., Керебко М. Т., студент  ОС «Бакалавр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»  Попов В. В.

В процесі засідання круглого столу було обговорено особливості освітньо-професійних програм для різних рівнів вищої освіти та термінів навчання. Учасниками засідання  була відмічена відповідність представлених на розгляд освітніх програм вимогам сьогодення, особлива увага була  приділена нормативним та вибірковим дисциплінам, а також дана  комплексна оцінка відповідності якості підготовки сучасних фахівців вимогам роботодавців та їх подальшій  конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.

Декан факультету
ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Олег Цвігун