Засідання гуртка "Клінічна діагностика"

Якщо людина вибрала професію лікаря ветеринарної медицини, значить, вона дуже любить тварин і готова проводити з ними багато часу. Тому це щаслива людина, яка отримує задоволення від своєї професії, оскільки здійснила усвідомлений вибір.

Викладачем кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ЗВО «Подільський державний університет» Тамарою БЕТЛІНСЬКОЮ було проведено  засідання гуртка "Клінічна діагностика" за темою: "Симптоми та синдроми хвороб, дослідження загального стану тварин" для здобувачів спеціальності 211 – "Ветеринарна медицина". Члени гуртка мали можливість відвідати приватну ветеринарну клініку, яка обладнана сучасними приладами для проведення точної діагностики хвороб тварин. Здобувачі відпрацювали методики досліджень крові, сечі та провели УЗД – дослідження внутрішніх органів дрібних тварин при нормальному клінічному стані та патологіях.

Гуртківці мали можливість удосконалити практичні навики при наданні ветеринарної допомоги, отримати корисну інформацію щодо обстеження тварин, встановлення попереднього діагнозу та проведення лікувально-профілактичних заходів при різних захворюваннях у тварин.

Набуті навики будуть корисними для здобувачів в освоєнні ветеринарних дисциплін.

Асистент кафедри ветеринарного акушерства,

внутрішньої патології та хірургії БЕТЛІНСЬКА Т.

000010000200003