За нами – майбутнє України!

Кожній молодій людині рано чи пізно доводиться обирати професію. Це дуже нелегкий вибір, який породжує багато складних питань. Адже вдало обрана професія – це одна із головних умов людського щастя!

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні.

Науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ПДАТУ продовжують проводити профорієнтаційну роботу у різний спосіб. Так, зокрема кандидат ветеринарних наук, доцент Захарова Тетяна Володимирівна, як і в минулі роки організувала рекламно-інформаційну діяльність у маршрутних таксі.

З 1 листопада 2021 року оголошення про вступ до Подільського державного аграрно-технічного університету розміщені у громадському транспорті, на зупинках та у магазинах Кам'янець-Подільської об'єднаної територіальної громади.

Дані листівки містять корисну та важливу інформацію щодо вимог вступної кампанії на 2022 рік до Подільського державного аграрно-технічного університету, що обов'язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

Завідувач кафедри
ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ПДАТУ
Сергій КЕРНИЧНИЙ