Відповідальний підхід до вибору професії – основа успішного майбутнього

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством та найголовніше – перед собою. І тут найважливіше – не схибити.

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху.

Завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології, доцент Віктор ШУПЛИК та доценти кафедри Віта БУЧКОВСЬКА Юлія ЄВСТАФІЄВА з метою проведення профорієнтації відвідали Колодіївський ліцей Китайгородської громад.

В ході зустрічі учням роздано інформаційні листівки, де вказано детальну інформацію щодо правил прийому в університет. Крім того, школярі отримали вичерпну інформацію щодо спеціальностей, які доступні для вступу у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет».

На завершення свого виступу викладачі запросили школярів, їх батьків на дні відкритих дверей, відзначення професійних свят та інші заходи, які проводяться в університеті.

Доценти кафедри технології виробництва
продукції тваринництва та кінології