Відбувся перший Міжнародний онлайн-конгрес з ветеринарної медицини

28-30 травня 2020 року на базі Вінницького національного аграрного університету відбувся перший Міжнародний онлайн-конгрес з ветеринарної медицини USAVA-VNAU 2020, який зібрав більше 4500 учасників із 30 країн світу.

Співорганізаторами конгресу виступили: Всеукраїнський науково-навчальний консорціумом; Вінницький національний аграрний університет; Університет ветеринарної медицини та фармацевтики (м. Кошице, Республіка Словаччина), Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (USAVA, Сінгапур), Всесвітня асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (WSAVA) та Європейська федерація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (FESAVA, Сербія).

Відкрив конгрес голова Всеукраїнської асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин Владлен Ушаков, який щиро привітав учасників конгресу. З вітальним словом до учасників онлайн-конгресу звернулись президент університету Григорій Калетнік, та в. о. декана факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії Льотка Г. І.

До привітань приєднались: президент Всесвітньої асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин – Шейн Раян та президент Європейської федерації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин – Деніс Новак, президенти асоціацій лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин Вірменії, Литви, Латвії, Естонії, Болгарії, Молдавії, Грузії.

Серед лекторів конгресу виступали науковці та лікарі-практики із Великобританії, Польщі, України, Іспанії, Греції, Франції, Італії, всесвітньовідомі вчені-ветеринари, чиї імена завжди на слуху у світовій науковій спільноті, науковці профільних вищих навчальних закладів України, власники та лікарі ветеринарних клінік.

Науковці представили досить актуальні лекції з питань діагностики та лікування неврологічних, дерматологічних, урологічних, нефрологічних, онкологічних та інших  захворювань. Тонкощі неврологічного обстеження дрібних тварин, нові тренди вакцинології та системи вакцинації, рентгенографії та комп'ютерної томографії у ветеринарній практиці, невідкладні стани екзотичних тварин та багато-багато цікавої та корисної інформації, нових ідей  до поширення знань та набутого досвіду.

Подільський державний аграрно-технічний університет на конгресі представили науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві: професори Желавський М.М., Супрович Т.М., Приліпко Т.М.; доценти Цвігун О.А., Савчук Л.Б., Керничний С.П., Захарова Т.В.; асистенти Лайтер-Москалюк С.В., Каспров Р.В., Чепурна В.А., Токарчук Т.С., Чорний І.О.; аспіранти Бережанський А., Яцина С., Захаров Ю.

Науково-педагогічні працівники університету висловлюють подяку організаторам Першого міжнародного науково-практичного онлайн конгресу із ветеринарної медицини USAVA-VNAU 2020 за надану можливість взяти участь у поглибленні наукових і практичних знань.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,