Відбулася онлайн конференція «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва»

14 травня 2020 року на кафедрі технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету проведено V студентську наукову інтернет-конференцію «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва» з дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва», за участі студентів 2-стн та 3 курсів, спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

У ході конференції студенти підготували цікаві, актуальні доповіді з галузі птахівництва, зокрема про утримання птиці у промислових умовах на великих птахофабриках, способи вирощування невеликого поголів'я птиці у фермерських та еко-господарствах. Доповіді студентів підготовлено на високому науковому рівні, а жваві обговорення про доцільність використання різних нових препаратів та технологій з виробництва і переробки продукції птахівництва дійсно підтвердили компетентність майбутніх фахівців. Як підсумок наукової інтернет конференції підготовлено матеріали тез доповідей студентів.

Бажаємо учасникам подальших плідних наукових звершень та успішного навчання!

Доцент кафедри технології виробництва,
переробки і стандартизації