Вибір свого майбутнього

У світі існує більше 50 тисяч професій. Як знайти серед них своє покликання? На що орієнтуватися? На запитання: «Ким ти хочеш стати після школи?» – не кожен дасть миттєву відповідь. А тим часом проблема вибору професії дуже серйозна. Особливо сьогодні, коли наше суспільство вступило в ринкові відносини. Від людини все більшою мірою потрібні високий професіоналізм, готовність швидко пристосовуватися до нових явищ суспільного та економічного життя. Різко зростає інтенсивність праці, що вимагає підвищеної витривалості. Що ж потрібно для того, щоб зробити свій професійний вибір? Щоб вибрати свою справу розумно, потрібно для початку розібратися у собі.

Саме тому, завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології, доцент Віктор ШУПЛИК та доценти кафедри Віта БУЧКОВСЬКА і Юлія ЄВСТАФІЄВА ознайомили учнів 11 класу Рогізнянського ліцею Китайгородської ОТГ Кам'янець-Подільського району зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет». Розповіли про життя здобувачів вищої освіти в закладі освіти, ознайомили з умовами навчання та проживання в гуртожитку, участю у міжнародних навчальних програмах та стажуванні у кращих господарствах за кордоном. До зустрічі у стінах Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»!

Доценти кафедри технології виробництва
продукції тваринництва та кінології