Вдалий вибір професії

Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Співробітники кафедри технологій виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва регулярно проводять  профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл, коледжів та профтехучилищ і  запрошують всіх бажаючих відвідати наш освітній заклад для більш детальнішого ознайомлення зі спеціальностями, які можуть здобути на базі нашого вузу.

Так, днями доценти Євстафієва Ю.М. та Бучковська В.І. відвідали Державний навчальний заклад «Подільський центр професійно-технічної освіти», що знаходиться за адресою м. Кам'янець-Подільський, проспект Грушевського, 2А. Було проведено зустріч із учнями випускних курсів. У ході зустрічі випускники ознайомились із переліком спеціальностей, умовами вступу та формами навчання у Подільському державному аграрно-технічному  університеті. Під час проведення заходу було розповсюджено листівки із запрошенням на навчання та умовами прийому до університету.

Пресцентр ПДАТУ