Студентська теоретична конференція «Генетика та розведення сільськогосподарських тварин»

1 червня 2021 року на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва та кінології факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася студентська теоретична конференція «Генетика та розведення сільськогосподарських тварин», у якій взяли участь 20 здобувачів вищої освіти 1, 1 СТН та 2 курсів спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

У своїх доповідях здобувачами вищої освіти були детально висвітлені питання, які входять до програм вивчення дисциплін «Розведення тварин» (доцент Шуплик В.В.) та «Генетика з біометрією» (доцент Щербатюк Н.В.). З  найкращими доповідями виступили: Юраш І.В. «Методи штучного відбору», Боднар В.Р. «Маркерні гени» та Богомол М.В. «Новинки біотехнологій сучасності».

За матеріалами роботи конференції було видано збірник її тез.

Відповідальний за наукову роботу факультету
ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Анатолій Димчук