Робота студентського гуртка «Атлант» з дисципліни «Анатомія свійських тварин»: дослідження та захоплення.

Традиційною формою організації наукової студентської роботи, яка широко використовується для залучення студентів по спеціальних, загальнонаукових та суспільних дисциплінах у вузах є студентські наукові гуртки.

Студентські наукові гуртки при кафедрі нормальної та патологічної морфології і фізіології ЗВО «ПДУ», являють собою порівняно невеликі колективи, об´єднані розробкою певної наукової проблеми та любителів своєї справи. Студентський науковий гурток «Антлант» з дисципліни «Анатомія свійських тварин» об´єднує невелику кількість ентузіастів, які вивчають принципи, методи та прийоми ведення наукової роботи.

Залучення студентської молоді у гуртки починається з першого курсу.

Саме на засіданнях гуртка обговорюються наукові доповіді, часто вперше в житті написані студентами. На гуртку студенти зустрічаються з метою обговорювати оголошену тему, проводити дискусію з питань, які їх цікавлять, проводять розтини тварин та птиці.

Анатомічний гурток — це чудова можливість для вивчення анатомії в неформальній обстановці. У гуртках зазвичай проводять обговорення цікавих тем, а також дослідження різних аспектів анатомії, таких як будова органів, системи організму та їх функції.

Заняття в гуртку сприяють розвитку командних навичок, адже розтин зазвичай проводиться у групах під керівництвом викладача. Це, безумовно, серйозний та відповідальний процес, який вимагає обережності, поваги та професійного підходу.

При роботі гуртківці дотримуються законодавства про поводження з трупами тварин і працюють тільки з легальними та етичними джерелами.

 

Інформацію підготовила завідувачка кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології, доцентка Любов САВЧУК