Профорієнтаційна зустріч кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології  із випускниками Хотинських шкіл

Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе». Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

В рамках профорієнтаційної роботи, яка реалізується Подільським державним університетом, відбулася зустріч із випускниками Хотинських шкіл.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили завідувачка  кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології Любов САВЧУК, асистентка кафедри Світлана ЛІЩУК та директорка навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти Юлія ВОЛОЩУК.

Співробітники університету розповіли школярам про головні переваги нашого закладу вищої освіти, наукові досягнення його працівників і здобувачів освіти, організацію навчального процесу та особливості навчання в університеті. Також увагу акцентували на потужній матеріально-технічній базі ЗВО «ПДУ», фондами університетської бібліотеки, можливості проживати на території університету у гуртожитках та організації і проходження виробничої практики нашими здобувачами вищої освіти за кордоном.

У ході спілкування потенційні вступники отримали повну інформацію щодо вступу до навчального закладу та правила вступної кампанії 2023 року, було представлено презентації про склад, наукову та освітню діяльність університету, роздано  інформаційні матеріали та проведено анкетування.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Хотинських шкіл за сприяння у проведені профорієнтаційної зустрічі із випускниками.

Інформацію підготувала завідувачка  кафедри

нормальної та патологічної морфології і фізіології

Любов САВЧУК