Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і працевлаштування, свого місця в житті.

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від фахівців.

14 лютого доцентом кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Горюком Віктором Васильовичем проведено профорієнтаційну роботу у Вижницькому районі Чернівецькій області, а саме у Вижницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Юрія Федьковича, Вижницькій гімназії Вижницької міської ради Чернівецької області та Іспаській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича. Учнівську молодь та педагогічні колективи було проінформовано про напрямки підготовки, особливості вступу та переваги у навчанні у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Окрім того, Горюк В.В. був присутнім на батьківських зборах, де надав детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати в ПДАТУ, про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, активне дозвілля, працевлаштування випускників та міжнародне стажування студентів.

Майбутні абітурієнти та їх батьки були активними, задавали питання та отримали детальну інформацію, яка стане їм корисною у майбутньому при обиранні професії.

Прес-центр ПДАТУ