Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії

Профорієнтаційна робота у школах є важливою складовою системи освіти, яка спрямована на підготовку та підтримку майбутнього вибору професії учнями. Ця робота включає в себе відповідну інформацію та підтримку учнів у виборі майбутньої професії, у тому числі і з метою заохочення вступу до закладів вищої освіти.
Один із головних завдань профорієнтаційної роботи - це надання учням можливості ознайомитися з різноманітними професіями та спеціальностями, які доступні після закінчення школи.
З цією метою науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Віктор ГОРЮК, Сергій КЕРНИЧНИЙ, Юлія ГОРЮК і Володимир МІЗИК відвідали Білогірський опорний заклад загальної середньої освіти ім. І.О.Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області, де зустрілись із педагогами та учнями випускних класів.
Декан факультету, Віктор ГОРЮК, детально розповів про спеціальності та освітньо-професійні програми, які можна опанувати у ЗВО «Подільський державний університет», а також про особливості вступу, навчання та вимоги до майбутніх здобувачів вищої освіти.
Важливим елементом профорієнтаційної роботи є створення умов для практичного знайомства учнів із різними професіями, тому на зустрічі був присутній представник ТОВ «НВА «Перлина Поділля».
Зустріч пройшла у конструктивному руслі, в допитливої молоді виникло багато питань як до освітян, так і до роботодавців, на які вони одержали вичерпні відповіді щодо свого майбутнього навчання та перспектив працевлаштування.

Завідувач кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Сергій КЕРНИЧНИЙ