Профорієнтаційна робота кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології

Завітавши до Староушицького ліцею Староушицької ОТГ Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, відчуваєш ауру із-за кордону. Навчальні класи, які обладнані мультимедійною апаратурою, а найголовніше  - учні, які вільно дискутують та із зацікавленими очима поглинають інформацію.

Завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології доцент Віктор ШУПЛИК та доценти Віта БУЧКОВСЬКА, Юлія ЄВСТАФІЄВА проінформували учнів щодо умов вступу до Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та ознайомили з предметами згідно спеціальностей, з яких потрібно здавати ЗНО для вступу.

Чекаємо вас у нашій дружній родині!!!

Доценти кафедри технології виробництва
продукції тваринництва та кінології