Профорієнтаційна робота кафедри технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва

Профорієнтаційна робота – невідривна складова навчального процесу, тому доценти кафедри технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва Бучковська В.І. та Євстафієва Ю.М. відвідали Грушківський ліцей Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Дружній та привітний колектив, ексклюзивний інтер'єр та учні, які прагнуть до чогось нового та особливого, радо зустрічали представників закладу вищої освіти. Науково-педагогічні працівники ознайомили їх зі спеціальностями за якими готують фахівців у Подільському державному аграрно-технічному університеті та умовами вступу абітурієнтів на навчання до нашого навчального закладу.

Поза увагою не залишилися й особливості навчання студентів в університеті, умови проживання в гуртожитку, стажування студентів у кращих аграрних господарствах за кордоном, можливість отримання звання офіцера запасу та виховні заходи студентства університету. Під час спілкування панувала дуже приємна атмосфера.

Прес-центр ПДАТУ