Профорієнтаційна робота кафедри інфекційних та інвазійних хвороб

Згідно плану роботи кафедри інфекційних та інвазійних хвороб нашими співробітниками були проведені зустрічі з учнівсько-викладацьким складом шкіл та гімназій Сокирянського району Чернівецької області,  який закріплений за кафедрою в рамках профорієнтаційної роботи. Було роздано інформаційні матеріали про університет,  викладачі спілкувались з класними керівниками та учнями 9-11-х класів, які отримали вичерпні відповіді на питання щодо особливостей вступної кампанії, організації студентського життя в університеті, можливостей та перспектив  закордонних виробничих практик тощо.

З метою популяризації Подільського державного аграрно-технічного університету та поширення інформації про наш заклад вищої освіти для  більшої аудиторії майбутніх абітурієнтів було розміщено рекламу  на офіційному сайті Новодністровського комунального підприємства  «Телерадіокомпанія  «На своїй хвилі». Спільно з кафедрою ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії і кафедрою нормальною та патологічної морфології і фізіології була організована презентація ПДАТУ на радіо (СокFM 104.7) Сокирянського району Чернівецької області. Рекламна інформація  у вигляді оголошення звучить щоденно  4 рази на добу: о 07:30; 10:30; 15:30 та 17:30 на протязі двох тижнів.  В рекламних оголошеннях представлено інформацію  про наш університет як сучасну базу освіти,  можливість подальшого працевлаштування майбутніх його випускників в передових господарствах різних форм власності та успішних аграрних компаніях за різними спеціальностями.

Завідувач кафедри інфекційних та інвазійних хвороб,
доцент Мушинський А.Б.