Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ ФВМТТ ПДАТУ

Одним з основних напрямків виховної роботи кафедри безумовно є профорієнтаційна, а саме заходи, які б стимулювали пошук молодою людиною, школярем, майбутньої професії, яка буде сприяти найефективнішим засобом розвитку рівня людини, як фахівця, людини, яка проявляє ініціативу, вчиться отримувати інтелектуальну та трудову незалежність.

Актуальним залишається відвідування молоді інтернет-мереж, тому НПП кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ надіслали директорам та вчителям відповідних освітніх установ відеоряд та профорієнтаційний матеріал ПДАТУ, із домовленістю розміщення їх на офіційних інтернет – сторінках, групах (вайбер), слідуючих загальноосвітніх закладів освіти:

• Сновидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Бучацький район, с. Сновидів;
  • Бариська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Бучацький район, с. Бариш;
  • Язловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Бучацький район, с. Язловець;
  • Пилявська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Бучацький район, с. Пилява;
  • Жизномирська ЗОШ школа І-ІІІст., Бучацький район, с. Жизномир.

Вичерпна інформація щодо правил вступу до ПДАТУ та перелік спеціальностей, розміщена на офіційній інтернет-сторінці Гуківської об'єднаної територіальної громади, Кам'янець - Подільського району, Хмельницької області.

У соцмережі фейсбук профорієнтаційний матеріал розміщений на наступних сторінках:

Що дасть можливість абітурієнтам розмірковувати про своє професійне майбутнє, про важливість усвідомленого ставлення до вибору професії та зв'язок цього вибору із побудовою успішної кар'єри в дорослому житті.

Асистенти кафедри
гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ
Ігор Чорний, Тетяна Токарчук