Профорієнтаційна робота для учнівських та педагогічних колективів м. Сокиряни

Професійна орієнтація молоді стимулює пошук найефективніших засобів підвищення профорієнтаційно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності. Завідувач кафедри інфекційних та інвазійних хвороб доцент Андрій Мушинський та викладачі кафедри доцент Тетяна Карчевська та доцент Сергій Просяний продовжили профорієнтаційну роботу для учнівських та педагогічних колективів м. Сокиряни, а саме: закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області та Сокирянського ліцею Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області.

Під час зустрічей учні довідалися про переваги навчання у нашому виші, перспективи та можливості майбутнього працевлаштування випускників. Окремою темою, яка викликала зацікавлення серед молоді, стала програма академічної мобільності, яка дає здобувачу можливість отримати якісну європейську освіту за обраною спеціальністю, розширити свої знання у всіх областях європейської культури, відчути себе повноцінним громадянином Європи. Також було наголошено, що у нашому навчальному закладі є можливість пройти стажування в кращих аграрних підприємствах різних країн. Стажування за кордоном надасть нові теоретичні та практичні знання, досвід професійної діяльності, обмін корисною інформацією із зарубіжними колегами.

Викладачі кафедри надали учням різноманітний роздатковий матеріал, в якому висвітлено характеристики кожної спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет».

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за сприяння у проведені профорієнтаційної роботи Голові Сокирянської громади Василю Васильовичу КОЗАКУ та керівництву навчальних закладів, а саме: директорці Сокирянської гімназії БАБІН Яні Василівні та директору Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни ТКАЧУ Андрію Анатолійовичу.

Доцент кафедри Сергій ПРОСЯНИЙ