15 червня 2021 року на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбувся атестаційний екзамен

Згідно  наказу ректора Подільського державного аграрно-технічного університету Іванишиним Володимиром Васильовичем призначено екзаменаційну комісію для складання іспиту студентами факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ОС «Бакалавр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» у складі:

Голова комісії – Чумаков Кирило Анатолійович, начальник Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини, заслужений працівник ветеринарної медицини України, почесний професор кафедри інфекційних та інвазійних хвороб ПДАТУ.

Члени комісії

- Керничний Сергій Петрович доцент, кандидат ветеринарних наук, завідувач кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії

- Горюк Віктор Васильович - доцент, кандидат ветеринарних наук, доцент  кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії

- Карчевська Тетяна Миколаївна  доцент, кандидат ветеринарних наук, доцент  кафедри інфекційних та інвазійних хвороб.

Асистент кафедри гігієни тварин
та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ,
к.с.г.наук Тетяна Токарчук