Засідання дискусійного клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування»  на тему «Академічна доброчесність як актуальна проблема сучасності» на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування»

24 квітня 2023 року відбулося засідання дискусійного клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування» на тему «Академічна доброчесність як актуальна проблема сучасності» для здобувачів спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування». У роботі засідання, яке мало характер конференції, взяли участь викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування і здобувачі.

Завідувач кафедри, професор Алла ЧИКУРКОВА під час презентації акцентувала увагу здобувачів на формах порушення академічної доброчесності, заходах щодо дотримання академічної доброчесності здобувачами освіти та відповідальність за її порушення. Також було надано інформацію про правила цитування, оформлення посилань на літературні джерела, а також наявні програми перевірки наукових робіт на плагіат.

Доцент кафедри Наталія ПОКОТИЛЬСЬКА звернула увагу здобувачів на важливість дотримання принципів академічної доброчесності, а також проінформувала про наявні в нашому університеті нормативні документи і заходи щодо дотримання академічної доброчесності здобувачами і викладачами.

На завершення засідання здобувачі ставили запитання до викладачів і отримали ґрунтовні відповіді.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування
Алла ЧИКУРКОВА