Підготовка і проведення конкурсу бізнес-ідей: організаційні онлайн зустрічі з представниками міст

Центрами інновацій в різних галузях економіки є університети з їхніми науковими школами і експертними середовищами, зі сталим потоком студентів, аспірантів, науковців, інженерів-винахідників. Для забезпечення ефективної і прозорої підтримки муніципалітетом стартапів та існуючих підприємств 24 травня 2023 року за ініціативи ТОВ холдинг «Sikorsky Challenge» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Busness: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» та департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам'янець-Подільської міської ради відбулась організаційна онлайн зустріч з науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти міста Кам'янця-Подільського.

На порядку денному:

- представлення партнерів: Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж», команда-організатор конкурсу, обговорення бачення тематики конкурсу, цілей, завдань, очікуваних результатів;

- огляд робочого плану проєкту;

- обговорення організаційних питань підготовки очного настановчого семінару з організації і проведення конкурсу.

Команди проєктів отримають підтримку від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів. Представники компаній інвесторів оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування в майбутні стартапи.

У зустрічі приняли участь доктори економічних наук, професори Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Катерина ВОЛОЩУК, Алла ЧИКУРКОВА, Наталія КОРЖЕНІВСЬКА.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Наталія КОРЖЕНІВСЬКА

screen