Вибір професії - важливий крок у доросле життя

Вибір професії є важливим кроком  у доросле життя, від якого значною мірою залежить майбутнє людини. Обираючи свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності та інтереси. Якщо вибір зроблений правильно то людина вчиться і працює із задоволенням, майбутня професійна успішність гарантована.

Що робити тим, хто не визначився з вибором майбутньої професії? Як зорієнтуватися? Як уникнути помилок і розчарувань?

На ці та інші питання випускникам Баговицького ліцею, Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради, Кам’янець-Подільського району  відповіли викладачі кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою,  кандидати с.-г. наук Безвіконний П.В., Потапський Ю.В. та викладчі кафедри садівництва і виноградарства, кандидати с.- г. наук Мулячук О.І.,. Козіна Т.В., Степанченко В.М., Падалко Т.О.  які проводили  профорієнтаційну роботу з учнями ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка що в м. Кам’янець-Подільський.

Потенційним абітурієнтам було надано детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, дозвілля, можливості подальшого працевлаштування та міжнародного стажування студентів.

Інформацію підготувала відповідальна

з виховної та організаційної роботи

на факультеті агротехнологій і природокористування,

доктор філософії Тетяна Падалко