Розпочалася навчальна програма проекту UNIgreen UA «Evaluation & Quality Assurance»

30 травня 2023 року в Сільськогосподарському університеті Ісландії (м. Хваннейрі) розпочалася навчальна програма проекту UNIgreen UA «Evaluation & Quality Assurance», участь у якій беруть доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва навчально-наукового інституту харчових технологій Анатолій Димчук та асистент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів, доцент Валентина Борковська.

Координатор проекту, керівник відділу міжнародних зв’язків Крістіан Шульце ознайомив учасників програми з університетом, який засновано у 2005 році, його діяльністю, перспективами розвитку та провів тур університетським містечком.

Презентація Сільськогосподарського університету Ісландії відбувалася у дружній, невимушеній атмосфері, під час якої учасники заходу мали змогу задавати питання та отримувати на них відповіді.

Завершився перший день проєкту візитом до сільськогосподарського музею Ісландії та агрономічного дослідницького центру.

Даний проєкт відкриває для нас багато можливостей для розвитку міжнародної співпраці з європейськими науковими установами та університету загалом, адже наші викладачі мають змогу перенести та імплементувати європейський досвід на терени нашого університету, що в свою чергу збагатить можливості здобуття знань для наших студентів.

Матеріал підготував Анатолій ДИМЧУК