Міжнародний семінар «Реалізація права на академічну мобільність студентів Подільського державного аграрно-технічного університету»

26 листопада 2019 р. відділ міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування спільно із відділом міжнародних зв'язків та кафедри іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету, за участю представників спілки «Форум» (Львів) і компанії «Atlantis Exchange» (Норвегія), організували міжнародний семінар для студентів нашого університету.

Інна Гоголь, начальник відділу міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування, запропонувала студентам університету взяти участь у міжнародних програмах практики й стажування в аграрних підприємствах Європи, Америки та Австралії, а також реалізувати себе у нових програмах академічного обміну на фермерських підприємствах Великої Британії та Австрії.

Представник норвезької аграрної компанії «Atlantis Exchange» Karoline Kristensen розповіла у деталях про особливості проходження практики та стажування у фермах Норвегії. Cтудент нашого університету, який нещодавно проходив вищезазначену практику, Олександр Шупарський, доповнив виступ Karoline, описавши свій досвід практичної підготовки з вирощування квітів в одній із ферм Норвегії.

З метою участі у програмах проходження практик та стажування за кордоном, студентам передусім необхідне знання іноземних мов на відповідному рівні. Завідувач кафедри іноземних мов, Ірина Гуменюк, розповіла про можливість удосконалення вищезазначених знань при університеті.

Валентина Борковська, начальник відділу міжнародних зв'язків, розповіла про діяльність відділу та запросила, з метою покращення мовних навичок, усіх бажаючих студентів та викладачів університету до участі у щотижневому англомовному дискусійному клубі «PDATU English club», що діє за сприяння волонтерів із Корпусу Миру (США) в Україні Clark Hughes та Morgan Kincaid Kline Riley

Студенти були надзвичайно зацікавлені широким спектром пропозицій практичної підготовки за кордоном та можливостями, які відкриває навчання в нашому університеті для них.

Дякуємо усім за співпрацю!

Прес-центр ПДАТУ