Кафедра фізичного виховання

Department of Physical Education

Викладацький склад

 

Контакти
Тел. (03849) 68-3-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 1961 році в Кам'янець-Подільському сільськогосподарському інституті було створено кафедру фізичного виховання. Першим завідувачем став Петро Григорович Герасимчук.

У 1965-1981 роки завідувачем кафедри був Ю. Й. Покотильський, ім'я якого присвоєно стадіону Подільського державного аграрно-технічного університету.

З 1981 року по 1988 рік завідувачем кафедри був Б. С. Кіпніс.

З 1988 по 1997 рік на посаді завідувача був майстер спорту СРСР з важкої атлетики Л. І. Щербина.

З 1999 по 2004 рік завідувачем кафедри працював Б. В. Качало.

З 2004 по 2009 рік завідував кафедрою фізичного виховання Г. П. Свірідов.

З 2009 по 2014 рік завідувачем кафедри фізичного виховання була В. Д. Базалуцька.

З 2019 року, після відновлення кафедри, по 2021 рік завідувачем кафедри фізичного виховання призначено Т. В. Комарову.

З вересня 2021 року в.о. завідувача кафедри призначено Кужеля М.М.

З вересня 2022 року Миколу КУЖЕЛЯ було обрано на посаду завідувача кафедри

Співробітники кафедри викладають дисципліну «Фізичне виховання» студентам усіх спеціальностей, за якими ведеться підготовка в університеті.

Наукова робота.

У 2022 році на кафедрі було засновано шість студентських науково-дослідних гуртків за такими напрямками: чоловічий волейбол, теніс настільний, футбол, наука і спорт, медичні групи.

20 квітня 2023 року в стінах Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» за сприянням кафедри фізичного виховання інженерно-технічного факультету,  відбулася І науково-практична конференція здобувачів вищої освіти присвячена «ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ЗДОРОВ’Я». Конференція стала платформою для обміну знаннями здобувачів вищої освіти, які займаються в наукових гуртках кафедри.

Благлдійні заходи

Кафедра організувала благодійні заходи на підтримку боротьби з раком та на підтримку ЗСУ.

DOBRORUN –  1 вересня 2021 р. на стадіоні університету був проведений благодійний забіг в підтримку онкохворих дітей. Небайдужі викладачі, здобувачі та усі охочі долучились до Благодійного забігу DOBRORUN, а зібрані кошти було передано у фонд Tabletochki для боротьби із раком у дітей.

RUN AGAINST WAR -  7 квітня 2022 року  за ініціативи кафедри фізичного виховання у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відбувся благодійний забіг RUN AGAINST WAR. Метою даного заходу було збір коштів для придбання продуктів харчування для тимчасово переміщених осіб. У заході взяли участь 100 учасників серед яких були працівники і здобувачі ЗВО «ПДУ» та не байдужі мешканці Кам’янець-Подільської громади.

РУХ ЗАРАДИ ЖИТТЯ - . 13 вересня 2022 року до Дня фізичної культури та спорту України на базі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та