Щоб бути здоровими – запрошували танцювати

З 18 січня по 22 лютого 2021 року, згідно діючого плану виховної роботи  та з метою покращення психо-емоційного, фізичного здоров'я  користувачів офіційних університетських онлайн-ресурсів в умовах карантину, культорганізаторами Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПДУ Катериною Мильніковою і Миколою Томайчуком, які одночасно   є  керівниками народного аматорського ансамблю танцю «Подільський колос» та студії сучасного та спортивного танцю «MAXI», було проведено ряд  відео-занять з хореографії «Танцюй з нами».

Відео-заняття було умовно поділено на два блоки. Відповідно вправи для розвитку тіла і загально-розвиваючі вправи. Ці вправи розроблено та спрямовано на оздоровлення та зміцнення організму, розвиток рухових і психічних якостей людини. Вони вибірково впливають  на окремі м'язові групи (рук, ніг, тулуба), чітко дозують фізичне навантаження на організм людини. Також вправи сприяють удосконаленню координації рухів, їх точності, свідомому оволодінню положеннями та рухами тулуба, формуванню правильної постави і використовуються як профілактичні вправи.

Хореографічні відео уроки користуються великою популярністю та набирають більш ніж 1300 переглядів у соціальних мережах, заохочуючи всіх бажаючих розвиватися фізично, та популяризуючи наші офіційні ресурси і сайт. Також відео мають за мету залучення активної молоді та всіх охочих до співпраці і безкоштовних занять хореографією на базі Подільського Державного Університету

Онлайн-відео уроки носять відкритий характер і є безкоштовними для перегляду на офіційних сторінках ПДУ у Фейсбук, Інстаграм та Ютуб-каналі у будь-який період часу.

Матеріали доступні за посиланням:

Сподіваємося, інформація стала корисною для всіх бажаючих покращити якість свого життя та приділити увагу своєму здоров'ю.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку