Умови доступності університету для навчання осіб з особливими освітніми потребами

З метою створення умов доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами вхід до головного корпусу та навчальних корпусів № 1, № 3 інженерно-технічного факультету обладнано пандусами, також в головному корпусі є санітарно-технічний вузол для потреб осіб з особливими освітніми потребами.

Під час навчального-освітнього процесу в університеті здійснюється психолого-педагогічний та навчально-реабілітаційний супровід цієї категорії осіб відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в ЗВО «Подільський державний університет».

Інклюзивне навчання в університеті може відбуватись через організацію індивідуального навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

Прилеглі території до споруд і приміщень університету частково облаштовані для потреб маломобільних груп населення, є міні-парк, лавки для відпочинку для студентів та викладачів.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.

Чекаємо Вас у нашому навчальному закладі вищої освіти та зробимо все, щоб Вам було комфортно та продуктивно навчатись у нас!