Пам`яті української поетеси Лесі Українки

Пророк, поет – це голос народу. Він уславлює не себе, а передовсім націю, якій віддає вогонь свого серця і силу духу. Леся Українка офірувала свій талант поневоленому, зневаженому народові, щоб вивести з небуття ім'я України, додала їй слави й гідності.

25 лютого 2021 року у приміщенні читальної зали Бучацького фахового коледжу ПДАТУ відбулась, літературно-музична композиція. «Ні, Я жива! Я вічно буду жити!», присвячена 150-ій річниці від дня народження геніальної доньки українського народу Лесі Українки. Захід підготували викладачі української мови та літератури: Шляхтовська Л.Й., Шевчук О. С., Борчук Л. Й. У ньому взяли участь такі студенти: Кладочна Анастасія, Вонсяк Юлія, Капрян Надія (група Д-11), Попович Марія (група Е-11). Артистично зіграла роль Лесі Українки студентка групи БО-31 Пеньонжик Ольга.

Метою дійства було викликати почуття гордості за подвижника українського слова Лесю Українку, дати зрозуміти, що емоційне, потужне слово поетеси не старіє, воно долає час і сьогодні проникає в душі то як сонячний промінь, то як гостра блискавка.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку