Опановуємо нові можливості та шукаємо позитив в дистанційному навчанні

Дистанційне навчання триває, тому викладачі університету продовжують проводити заняття зі студентами online.

Науково-педагогічні працівники кафедри математичних дисциплін, інформатики і моделювання Навчально-наукового інституту дистанційної освіти ПДАТУ активно долучаються до освітнього процесу у віддаленому режимі роботи. Так, доцент кафедри Семенишина Ірина Віталіївна, провела дистанційно практичне заняття із здобувачами вищої освіти 1- го курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з дисципліни «Вища математика». Під час заняття було повторено уже здобуті знання студентів-першокурсників, а також закріплено матеріал відповідно до навчальної програми.

У теперішніх умовах важливим є вишукувати нові можливості і способи проведення дистанційного навчання на якісному рівні, удосконалювати наявні методи навчання. І головне пам'ятати – карантини обов'язково закінчиться і ми повернемося у звичний нам ритм життя.

Пресцентр ПДАТУ