Міжнародний день англійської мови в ПДАТУ

23 квітня у світі відзначають Міжнародний день англійської мови. Свято було засноване у 2010 році за ініціативи Департаменту громадської інформації ООН.

Дату встановили згідно з історичним початком поширення англійської мови в усьому світі. А популярною вона стала тоді, коли вийшли перші легендарні твори Вільяма Шекспіра, що прославилися на весь світ. Для того щоб ознайомитися з його творінням, багато книгоманів спеціально вивчали англійську мову. Особливо це стосувалося вірних шанувальників, які бажали знати творчість Шекспіра виключно в оригіналі.

Мабуть це символічно, але 23 квітня – це водночас день народження та день смерті великого письменника і драматурга Вільяма Шекспіра.

Цьогоріч в умовах дистанційного навчання кафедра іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету організувала ряд заходів приурочених до Міжнародного дня англійської мови. Так, було проведено заняття у форматі Zoom конференцій зі студентами 1 і 2 курсів (викладачі – Гуменюк І.І., Чайковська О.В., Попель Н.А.), на яких студенти ознайомились із життям та творчістю письменника, а також підготували та презентували власні проекти.

Члени гуртка «Англійська мова – мова майбутнього» (керівник – Роляк А.О.), розвиваючи наукові іншомовні компетентності, підготували доповіді для апробації своїх наукових досліджень :

• Розпутняк Марія «Innovative technologies and methods of foreign languages teaching: Ukrainian and European context» (Інноваційні технології та методи навчання іноземних мов: український та європейський контекст);
  • Павельчук Ангеліна «Management and Organizational Structure: European Context» (Управлінська та організаційна структура: європейський контекст);
  • Кобилецька Марія «Рroblems and Prospects of Enterprises Business Projects Management With the Help of Information Technologies in the Social and Economic Crisis Period» (Проблеми та перспективи управління бізнес-проектами підприємств за допомогою інформаційних технологій в період соціально-економічної кризи);
  • Васянович Дарія «Human Resource Management and Enterprises' Activities» (Управління людськими ресурсами та діяльність підприємств).

Крім того, студентка 2 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» Богдана Полюк виконала сонет Шекспіра мовою оригіналу.

Для того, щоб запобігти значним освітнім втратам під час пандемії, науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов активно впроваджують рекомендації Міністерства освіти і науки України шляхом заохочення студентів до онлайн навчання на освітніх платформах.

Завідувач кафедри іноземних мов ПДАТУ,
кандидат філологічних наук