Іноземна мова онлайн

Другий семестр 2019-2020 навчального року видався неординарним та багатим на інноватику. Викладачі та студенти Подільського державного аграрно-технічного університету стикнулися із випробуваннями та викликами дистанційного навчання. Для того щоб уникнути одноманітності від читання з монітору та збагатити свій досвід, НПП кафедри іноземних мов додали до свого арсеналу інноваційних методик використання відеоуроків.

Так, підсумкові заняття з дисципліни «Англійська мова» були проведені завідувачем кафедри іноземних мов ПДАТУ Іриною Гуменюк на перших курсах спеціальностей 210 «Агрономія», 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» 208 «Агроінженерія» та  211 «Ветеринарна медицина» у режимі онлайн конференцій у застосунку Zoom.

Метою даних занять є підведення підсумків, аналіз контрольних робіт та фінальних тестів. Також студенти мали змогу продемонструвати власні презентації на одну із запропонованих тем. Формат таких занять видається досить ефективним та продуктивним з огляду на необхідність розвитку саме комунікативних навичок та вмінь.

Детальніше з дистанційною роботою кафедри можна ознайомитись у мережі Facebook за посиланням

Завідувач кафедри іноземних мов,
кандидат філологічних наук