Досвід дистанційного навчання кафедри іноземних мов

Нові реалії та вимоги часу, в яких опинилося наше суспільство, та освіта зокрема, змушують вносити корективи у звичний для нас темп та спосіб життя. Для викладачів та студентів освітній процес набув нових обертів та форм. Безумовно, наразі дистанційне навчання стало невід'ємною частиною професійного життя усіх стейкхолдерів освітніх програм. Процес незвичний, але за використання новітніх технік та технологій, може бути досить різноманітним та ефективним.

Кафедра іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету активно працює в даному напрямку, застосовуючи різні софт продукти, залежно від конкретної мети та завдань того чи іншого заняття. У використанні кафедри такі застосунки, як Moodle (платформа для методичного опрацювання нових тем, закріплення матеріалу, виконання різноманітних практичних та творчих завдань), Zoom (програма для набуття навичок спілкування та відпрацювання мовного матеріалу), Google Classroom (веб сервіс для виконання граматичних та лексичних вправ).

21 квітня 2020 року кафедра організувала та провела онлайн засідання розмовного клубу English Speaking club у форматі Zoom конференції. Тема засідання: «Здоровий спосіб життя» ('Healthy way of life'). Спеціальним гостем зібрання була Клер Елізабет Маннінг (Claire Elizabeth Manning).

Сьогодні дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання та практичні вміння віддалено від закладу освіти, а сучасні технології відкривають перед викладачами та студентами нові перспективи та горизонти.

Завідувач кафедри іноземних мов ПДАТУ,
кандидат філологічних наук