«Чорнобиль – це набат і біль»

До 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи викладачами кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін Боднар Аллою Миколаївною і Колосюк Іриною Анатоліївною проведено дистанційно засідання круглого столу на тему: «Чорнобиль – це набат і біль» на платформі Zoom.

У роботі круглого столу взяли участь студенти університету, учасники науково-культурологічного гуртка «Джура».

Метою заходу стало обговорення актуальних проблем, що постали перед українською державою у зв'язку з трагедію ХХ та ХХІ століття.

Учасники круглого столу торкнулись пам'ятних днів такого далекого, проте, на жаль, до цього часу близького Чорнобиля, відчули невидиму небезпеку, яка і сьогодні важким відлунням нагадує про страшну катастрофу.

Захід розпочала  кандидат історичних наук Боднар А. М., яка розповіла про трагедію на Чорнобильській АЕС, про ті поневіряння людей, що постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії.

Колосюк І. А., кандидат філософських наук, виступила з доповіддю на тему: «Наслідки Чорнобильської трагедії – відлуння зболених сердець». Присутні мали змогу детальніше дізнатися про вплив радіації на здоров'я населення, зокрема на молодий  підростаючий організм.

Засідання виявило багато цікавих фактів та свідчень, тому усі учасники отримали особливі враження.

Викладачі кафедри теоретико-правових
та соціально-гуманітарних дисциплін ПДАТУ