Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) для студентських команд ЗВО

Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму оголошують черговий Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) для студентських команд ЗВО.

Партнер конкурсу – українське підприємство, зацікавлене у вирішенні конкретної практичної задачі власного розвитку. Партнер надає конкурсне завдання та інформацію, необхідну командам для дослідження, призначає консультанта на період роботи команд, стимулює переможців Конкурсу (матеріальні та нематеріальні стимули, стажування тощо), формує компетентний склад журі Конкурсу.

Переможці Конкурсу отримають Дипломи, учасники –Сертифікати, викладачі-наставники команд також отримають відповідні документи.

Детальна інформація та форма заявки містяться у додатку.

З питаннями звертатися:
Горохова Людмила Петрівна, директор УАРМБО,