Університет прикладних наук Оснабрюка пропонує онлайн-курси для студентів

Ви студент бізнесу і вас цікавлять міжнародні теми? А як щодо онлайн навчання в міжнародному та міжкультурному середовищі з викладачами та студентами з усього світу?

У такому випадку ми можемо запропонувати Глобальний клас Оснабрюка: через проблеми, які Пандемія Корони ставить перед мобільністю студентів, Університет прикладних наук Оснабрюка створив альтернативні варіанти для іноземних студентів.

Ви можете зареєструватися як запрошений студент Університету прикладних наук Оснабрюка і взяти участь в одному або декількох з таких онлайн-курсів:

Модуль Лектор
Стратегічне управління у турбулентному світі Проф. Д-р Лінетт Лу, Університет Родоса, Південна Африка
(Prof. Dr. Lynette Louw, Rhodes University, South Africa)
Підприємництво та глобалізація Командне навчання:
Проф. Д-р Роміен Косайканонт, Університет Мей Фах Луанг, Таїланд;
Проф. Д-р Петер Майєр, Університет прикладних наук Оснабрюка, Німеччина
(Prof. Dr. Romyen Kosaikanont, Mae Fah Luang University, Thailand; Prof. Dr. Peter Mayer, Hochschule Osnabrück, Germany)
Кількісний аналіз для маркетингу та поведінка споживачів Проф. Бернардінус Пурванто, доктор філософії, Університет Гаджа Мада, Індонезія
(Prof. Bernardinus Purwanto, PhD, Universitas Gadjah Mada, Indonesia)
Європейська інтеграція Професор, доктор Філіп Фруте, Університет Кретей, Париж, Франція
(Prof. Dr. Philippe Frouté, Université de Créteil, Paris, France)
Глобальна політична економіка Професор Масімо делла Юстина, Університет Католицької церкви Парани, Бразилія
(Prof. Masimo della Justina, Pontifícia Universidade Católica do Paraná, Brasil)
Легальні аспекти міжнародної торгівлі Командне навчання:
Професор, доктор Федеріко Феретті, Болонський університет, Італія;
Професор, доктор Хольгер Сушет, Університет прикладник наук Оснабрюка, Німеччина
(Prof. Dr. Federico Feretti,University of Bologna, Italy; Prof. Dr. Holger Sutschet, Hochschule Osnabrück, Germany)
Міжнародні тенденції та проблеми туризму, гостинності та заходів Професор, доктор Ольга Джунк, Університет Вікторії, Мельбурн, Австралія
(Prof. Dr. Olga Junek, Victoria University Melbourne, Australia)

Опис курсів та попередній розклад тепер доступні в Інтернеті на нашому веб-сайті.

Реєстрація можлива до 30 серпня 2020 року.

Всі онлайн-курси викладаються англійською мовою. Лектори влаштовують відеоконференцію-zoom з одним чи двома сеансами відеоконференції на тиждень. Всі курси мають навантаження 5 ECTS і завершуються іспитом.
Студенти, які беруть участь, будуть зареєстровані як запрошені студенти в Університеті прикладних наук Оснабрюка і отримають стенограму записів після завершення заняття.
Усі студенти також отримають доступ до нашої університетської платформи OSCA для безперебійної взаємодії з викладачами та студентами.

Зацікавились? Не соромтеся звертатися до нашого офісу міжнародного факультету, щоб отримати додаткову інформацію про курси або онлайн-програму привітання для іноземних студентів, яку пропонує наш факультет:

Сторінка проекту на веб-сайті університету

Контактна особа: Guiyin Fang,