Онлайн-конференція «Synergy 2020. IT Business & IT Education»

Міністерство освіти і науки України спільно з Асоціацією «Інформаційні технології України» запрошує долучитися 23 грудня 2020 року до конференції «Synergy 2020. IT Business & IT Education», в онлайн-форматі.

Synergy. IT Business & IT Education – захід, який поєднав у собі кращі формати та практики, досвід численних професіоналів з боку бізнесу, органів влади та викладачів. Все це — для розвитку IT-освіти, яка виховує висококваліфікованих професіоналів в IT, які дозволяють галузі зростати щороку на 20-30%. На учасників чекають успішні кейси колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів.

Мета конференції – створити дієву платформу для діалогу та стратегічного співробітництва між керівниками органів державної влади, вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти та провідних ІТ-компаній.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Сайт для реєстрації: https://synergyconference.com.ua/.

Контактна особа: Янушевська Катерина, Project coordinator (IT Ukraine Association) – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 066 147 80 23.

Детальна інформація за посиланням.