12-16 жовтня для українських науковців відбудуться чергові вебінари з використання бази даних Web Of Science Core Collection

З 12 до 16 жовтня 2020 року для українських вчених буде проведено чергову серію безкоштовних вебінарів, присвячених питанням використання платформи Web of Science Core Collection.

Про це говориться на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Компанія Clarivate продовжує навчати всіх зацікавлених щодо можливостей використання платформи Web of Science Core Collection.  Зокрема, аналітичного інструменту InCites, який функціонує на її базі, з метою оцінки ефективності наукового співробітництва та можливостей грантової підтримки вчених. Розглядатимуться питання застосування референс-менеджера EndNote для оформлення публікацій за обраним форматом, використання авторських ідентифікаторів Publons та Orcid для презентації власних результатів та застосування в наукометрії.

Вебінари проводитимуться українською мовою. Протягом кожного дня заплановано провести вебінар на визначену тему з одним або двома повторами, щоб учасники змогли обрати зручний для себе час.

Лектором виступить фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate, к.б.н. Ірина Тихонкова.

Для участі у вебінарах необхідно заповнити реєстраційну форму, перейшовши за відповідним посиланням.

Детальніше за посиланням.

Пресслужба МОН України