Відбувся online-захист звітів виробничої експлуатаційної практики здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти з спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Виробнича експлуатаційна практика є важливою складовою якісної підготовки висококваліфікованих, компетентних фахівців, здатних до постійного оновлення своїх знань, професійної мобільності .

04 березня 2021р. в навчально-науковому  інституті енергетики на кафедрі електротехніки, електромеханіки і електротехнологій відбулася звітна відео-конференція за результатами проходження здобувачами вищої освіти другого рівня першого курсу виробничої експлуатаційної практики (в платформі Zoom).

Цьогорічний захист результатів здобувачами вищої освіти практики в он-лайн режимі, у відповідь на пандемічну ситуацію COVID-19, став своєрідним тренінгом для подальшої роботи екзаменаційних комісій кафедри.

Роботу науково-практичної конференції розпочала директор навчально-наукового інституту енергетики кандидат технічних наук, професор Людмила Миколаївна Михайлова. Також учасників науково-практичної конференції привітала завідувач з навчальної і практичної підготовки та працевлаштування Наталія Дмитрівна Трач.

Комісію з оцінювання результатів практики у складі 2-х викладачів кафедри очолив кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри Ігор Дмитрович Гарасимчук.

Про результати практики успішно відзвітували усі здобувачі вищої освіти. Згідно програми конференції здобувачі вищої освіти презентували результати проходження практики. Тематика заходу охопила найсучасніші тенденції розвитку енергетичних систем.

Усі без винятку здобувачі вищої освіти проявили допитливість, сумлінність, цілеспрямованість та відповідальність.

Зважаючи на те, що поставлені завдання з виробничої експлуатаційної практики здобувачі вищої освіти виконали своєчасно та якісно, комісія одноголосно оцінила результати проходження практики на «добре» та «відмінно».

Сподіваємося, що знання та навички, які здобувачі вищої освіти отримали під час проходження практики стануть у майбутньому надійним підґрунтям  для їхнього професійного зростання.

Вітаємо наших здобувачів вищої освіти із успішним захистом! Дякуємо за цікаві, насичені емоціями доповіді.

Завідувач кафедри
електротехніки, електромеханіки і електротехнологій