Трудові реалії в умовах карантину…

Режим карантину триває, а разом із ним і дистанційне навчання студентів. Зауважимо, що такий форс-мажор викликав звичайно певні незручності щодо освітнього процесу, але завдяки вчасно розробленим курсам на платформі навчального порталу Moodle, дистанційна форма навчання в ПДАТУ успішно впроваджується.

В певній мірі і самі науково-педагогічні працівники знаходяться на дистанційному навчанні. Адже для спілкування із студентами викладачі швидко освоїли месенджери Viber, Telegram, листування через електронну пошту; для проведення відео-лекцій – платформи Cisco Webex, Zoom, Skype. Тому, питання, що виникають в процесі самостійного опрацювання студентами теоретичного матеріалу та виконання лабораторних чи практичних робіт, тепер вирішуються оперативно.

Так, завідувач кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища Збаравська Л.Ю. 7 травня 2020 року провела онлайн консультацію зі студентами спеціальності «Агроінженерія», у ході якої були розглянуті питання, які потребують деталізації зі сторони викладача, ретельного обговорення та пояснення.

Пресцентр ПДАТУ