Стейкхолдери обговорили особливості підготовки ОПП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

11 березня 2020 року відбулось засідання круглого столу роботодавців, студентів та робочої проектної групи освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

В обговорені взяли участь: директор навчально-наукового інституту енергетики Л. Михайлова; член робочої групи І. Гарасимчук; члени студентського самоврядування П. Пастух, В. Смеречанський, В. Корольков; провідний інженер КП «Міськтепловоденергія» Ю. Бойко; директор Кам'янець-Подільського району електричних мереж АТ «Хмельницькобленерго» Г. Грубі; головний інженер В. Хворостовський; директор центру обслуговування клієнтів ТОВ «Хмельницькенергозбут» О. Гомілко.

Було заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Директор навчально-наукового інституту енергетики, професор Л.М. Михайлова поінформувала про особливості освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в зв'язку з необхідністю переходу на дворічний навчальний план.

Директор Кам'янець-Подільського району електричних мереж АТ «Хмельницькобленерго» Г.Б. Грубі позитивно відгукнувся про підготовку бакалаврів за освітньо-професійною програмою першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Разом з тим запропонував більше уваги приділяти дисциплінам професійної та практичної підготовки з обов'язкових компонентів освітньої програми.

Обговорено особливості освітньо-професійних програм для різних термінів навчання та відмічено необхідність врахування поданих представниками роботодавців та студентів змін до них. Велику увагу приділено нормативним та вибірковим дисциплінам освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» дворічного терміну навчання.

Пресцентр ПДАТУ

Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)
Рецензія 1
Рецензія 2