ННІ енергетики: підтримувати зв’язок зі студентами – це важливо

Навчальний процес в навчально-науковому інституті енергетики проходить, зважаючи на введені карантинні заходи, в режимі on-line. Застосовується різноманітне програмне забезпечення, а саме: використовується навчальна платформу Moodle для відпрацювання змістовних розділів навчальних програм; для консультацій з курсових проектів (робіт) та дипломних проектів застосовується додаток Zoom, а також для відповіді на питання здобувачів вищої освіти з окремих тем дисциплін, що вивчаються використовується зв'язок по Skype та Viber.

Зокрема, консультації з дисципліни "Теорія оптимізації" для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 141 – "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" проведено професором кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Михайловою Людмилою Миколаївною.

Професор зауважила, що в умовах дистанційної освіти важливо залишатися зі здобувачами вищої освіти на зв'язку постійно, аби вчасно і успішно вирішувати ті питання, які постають перед ними під час навчання.

Завідувач кафедри електротехніки,
електромеханіки і електротехнологій,