Завершується набір слухачів на весняний семестр курсів професійної перепідготовки за проєктом «Норвегія – Україна»

Подільський державний аграрно-технічний університет завершує набір слухачів на курси професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей, а також воїнів АТО за проєктом «Норвегія – Україна» Міжнародного фонду соціальної адаптації на території Хмельницької області.

У 2021 році ПДАТУ продовжує реалізацію проєкту «Норвегія – Україна», який розроблений спільно Nord університетом та Міжнародним фондом соціальної адаптації з урахуванням рекомендацій швейцарської консалтингової компанії (Женевський центр демократичного контролю за збройними силами) DCAF. Основна особливість полягає в тому, що, поряд з наданням допомоги в професійній і соціальній адаптації військовослужбовцям, ветеранам війни та членам їхніх сімей і сімей загиблих, проєкт має сприяти створенню в Україні державної системи адаптації.

Під час навчання в університеті учасники проекту будуть залучені до практичних занять на базі успішних підприємств області. Практичне навчання, ознайомлення з організацією планування праці на робочих місцях і з технологічним процесом, устаткуванням, машинами, механізмами дадуть можливість отримати необхідний досвід в опануванні нового фаху.

Включення в навчальний план дисципліни з відкриття власного бізнесу дасть можливість слухачам, після проходження курсу, не тільки працевлаштуватись за новим фахом, а і відкрити власну справу.

Участь у проєкті – безкоштовна.

У результаті навчання, яке буде проводитись у 22 лютого по 25 травня 2021р. будуть вручені наступні документи:

• Сертифікат від міністерств закордонних справ та оборони Норвегії;
  • Сертифікат від університету  Nord, Королівство Норвегія і ПДАТУ;
  • Сертифікат про перепідготовку від ПДАТУ.

Опанування програми курсів сприятиме підвищенню соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, ветеранів та членів їхніх сімей до умов цивільного життя.

Відповідальний виконавець проєкту з норвезької сторони - Nord університет, місто Буде, Королівство Норвегія.

Виконавець проєкту в Україні - Міжнародний фонд соціальної адаптації, місто Київ, Україна та Громадська організація «Кам'янець-Подільське об'єднання товариства «ПРОСВІТА» ім. Тараса Шевченка».

Телефони для довідок: +380384974872; +380672717243

Навчально-наукового центру