Проект «Норвегія – Україна»: розширення географії

22 вересня у Подільському державному аграрно-технічному університеті  розпочалося навчання групи слухачів із професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних сил України, звільнених у запас та членів їхніх сімей за програмою «Аграрний менеджмент» проєкту «Норвегія – Україна».

Відповідальний виконавець проєкту з норвезької сторони - Nord університет, місто Буде, Королівство Норвегія.

Виконавець проєкту в Україні - Міжнародний фонд соціальної адаптації (МФСА), місто Київ, Україна.

Професійна перепідготовка проводитиметься в університеті відповідно до договорів, укладених з МФСА в обсязі 500 академічних годин. Співвідношення теоретичних і практичних занять становить 30% та 70%. До проведення занять залучено кращих викладачів університету, які мають високу теоретичну підготовку і досвід практичної роботи за фахом.

Серед дисциплін, які передбачені в навчальному плані, такі:

• Основи правових знань;
  • Менеджмент і  адміністрування;
  • Фінансово-економічна грамотність та соціальний захист населення;
  • Бізнес-планування  та ведення власної справи;
  • Інформаційні технології;
  • Інтелектуальна власність у аграрному менеджменті;
  • Технології виробництва, зберігання й переробки сільськогосподарської продукції;
  • Механізація виробництва, зберігання й переробки сільськогосподарської продукції;
  • Логістичний менеджмент;
  • Комплексна система управління якістю продукції та послуг;
  • Екологічна безпека в сільськогосподарському виробництві;
  • Охорона праці.

Випускники проєкту отримають документи про закінчення перепідготовки та участі в міжнародному проєкті:

• свідоцтво про проходження перепідготовки (від українського університету;
  • спільний сертифікат українського університету і Nord університету;
  • диплом Міністерства закордонних справ Норвегії.

Координар проекту,
директор навчально-наукового центру