Обговорення освітньо-професійних програм із зацікавленими особами

12 березня 2020 року відбувся круглий стіл за участю професорсько-викладацького складу кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, студентів, стейкхолдерів, успішних випускників Подільського державного аграрно-технічного університету, які представляють роботодавців чи самі є успішними підприємцями.

В обговоренні проектів оновлених освітньо-професійних програм взяли участь: Білий Олександр Андрійович – голова СФГ «С-Іванна» Дунаєвецького району, кандидат сільськогосподарських наук; Богачик Сергій Вікторович - директор філії «Кам'янець-Подільська» ТОВ СП «Нібулон»; Прудивус Микола Петрович - керівник ПП «ППН Плюс»; Кацан Андрій Михайлович – начальник Кам'янець-Подільського відділення Укрексімбанку у м. Хмельницькому, кандидат економічних наук; Горшунов Григорій Іванович – перший заступник міського голови м. Кам`янця-Подільського; Лісевич Наталія Анатоліївна – магістр державної служби.

Під час зустрічі розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються освітньо-професійних програм, якості підготовки та працевлаштування випускників першого (бакалаврського), другого (магістерського) освітніх рівнів за спеціальностями 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Учасники круглого столу обмінялися думками щодо змісту освітньо-професійних програм, переліку освітніх компонентів та компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних фахівців на ринку праці. Керівники підприємств, установ, місцевої влади, висловили підтримку освітньо-професійних програм підготовки фахівців зі спеціальностей випускової кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та підтвердили готовність до подальшої співпраці.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною для всіх учасників діалогу.

Пресцентр ПДАТУ

Спеціальність 051 «Економіка»

Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)
Рецензії