Слова співчуття з приводу смерті Івана Денисовича Хомовського

Іван Денисович Хомовський народився 1 травня 1945 року в селі Слобідка Глушковецька Ярмолинецького району Хмельницької області.

Після закінчення школи працював різноробочим в рідному колгоспі аж до призову на строкову службу. У 1968 році звільнився в запас і поступив на навчання до Новоушицького технікуму механізації сільського господарства. Одночасно працював інструктором по спорту.

З 1973 року Іван Денисович навчався у Кам'янець-Подільському сільськогосподарському інституті на агрономічному факультеті, а з 1978 був прийнятий на посаду молодшого наукового співробітника відділу насінництва цього ж інституту. Згодом Івана Денисовича перевели на посаду старшого наукового співробітника і начальника відділу насінництва.

У 1989 році Іван Денисович захистив кандидатську дисертацію і здобув науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук. Працював асистентом і доцентом кафедри плодоовочівництва і виноградарства, викладачем кафедри загального землеробства, а також доцентом  кафедр землевпорядкування, кадастру і землеробства та землеробства і агрохімії. 2 вересня 2013 року Іван Денисович пішов на заслужений відпочинок у зв'язку із закінчення терміну дії контракту.

Пам'ятаючи свого колегу, згадуємо Івана Денисовича як фахівця своєї справи, знаного майстра спорту з важкої атлетики, дорогою  якого пішов його син Олександр.

Ми висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Івана Денисовича.

Пам'ять про Івана Денисовича назавжди залишиться в серцях усіх хто його знав.

ВІЧНА ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ !

Похоронять покійного 1-го лютого 2021 року.

Ректорат, профком,
Рада ветеранів університету