Результати зборів трудового колективу факультету агротехнологій і природокористування

15 лютого 2021 року відбулись збори трудового колективу факультету агротехнологій і природокористування.

На порядку денному розглядалось питання погодження кандидатури на заміщення вакантної посади декана факультету агротехнологій і природокористування. Претендент на посаду, к.с.-г.н. Коруняк Ольга Петрівна виступила з інформацією про перспективний план роботи на посаді. На підтримку кандидатури виступили: д.с.-г.н., професор Бахмат М.І.; д.с.-г.н., професор Гораш О.С.; д.с.-г.н., професор Бахмат О.М.; д.с.-г.н., доцент Хоміна В.Я.; доцент Вахняк В.С.; д.с.-г.н., доцент М'ялковський Р.О.

На підставі результатів таємного голосування збори трудового колективу погодили кандидатуру к.с.-г.н. Коруняк Ольги Петрівни на заміщення вакантної посади декана факультету агротехнологій і природокористування.

Колектив факультету щиро вітає Ольгу Петрівну з призначенням на посаду і бажає міцного здоров'я, витримки, мудрості та виваженості у прийнятті рішень! Бажаємо реалізувати всі ідеї і задуми для розвитку факультету!

Секретар зборів
Олена Кобернюк