AgroUniFest'20

Мета фестивалю:

• активізація і популяризація творчої діяльності колективів аматорського мистецтва у аграрних навчальних закладах;
  • формування в учасників аматорського мистецтва високої культури, змістовного проведення дозвілля;
  • підвищення рівня виховної роботи, формування художньо-естетичних смаків, виховання національної самосвідомості, сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності;
  • зміцнення творчих контактів студентської молоді,підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури та мистецтва.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу

• У дистанційному фестивалі-конкурсі мають право брати участь матеріали творчих робіт періоду 2019-2020 навчального року закладів вищої освіти.
  • У фестивалі мають право брати участь на рівних умовах студенти, аспіранти, педагогічні, науково-педагогічні та інші працівники закладів вищої освіти всіх регіонів України незалежно від відомчої належності.
  • Порядок перегляду конкурсних матеріалів встановлюється оргкомітетом фестивалю-конкурсу, усі перегляди проходять дистанційно. Фото та відео матеріали подаються заздалегідь у чітко визначений термін (до 05.11.)
  • На конкурс приймаються якісні фото та відеоматеріали мистецьких робіт.
  • Фестиваль проводиться: 12-13 листопада 2020р. дистанційно на базі головного корпусу Подільського державного аграрно-технічного університету (вул. Шевченка,13 Камянець-Подільський, Хмельницька область., тел. +380673813922 ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
  • Оголошення переможців відбудеться 13 листопада на офіційному сайті ПДАТУ та на офіційних сторінках ПДАТУ у соціальних мережах

Детальна інформація у вкладеному файлі