Звітує рада ветеранів

11 лютого 2021 року відбулося засідання Кам"янець-Подільської міської ради ветеранів, комітетів ветеранів праці, дітей війни та ветеранів збройних сил України на якому були підведені підсумки роботи за 2020 рік та намічені заходи щодо поліпшення роботи з ветеранами у 2021 році.

Про допомогу та послуги ветеранам університету доповів голова ради ветеранської організації Анатолій Рудь.

У сьогоднішній час пандемії «Covid-19» визначені основні напрями роботи: повсякденне спілкування з ветеранами у телефонному режимі та надання допомоги і послуг за необхідністю; привітання вітальними листівками з днем народження ветеранів-ювілярів; облагородження території і догляд за пам'ятником партизаном-підпільником та меморіальною дошкою випускникам нашого закладу вищої освіти, які загинули в боях у роки Другої світової війни; проведення заходів з приводу вшанування ветеранів, які відійшли у вічність; підписка на газети «Ветеран України» і «Подільські вісті» непрацюючим ветеранам за кошти спонсорів.

В реалізацію усіх заходів з допомоги та послуг ветеранам постійно долучається ректор університету, професор, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Васильович Іванишин. Його принцип «Відносьмось до людей так, як ми хотіли щоб вони відносилися до нас» в дії.

Окрім того , всі учасники засідання були проінформовані про особливості вступу та навчання в нашому університеті. Кожен отримав умови вступу із запрошенням на навчання їхніх дітей, онуків, сусідів і знайомих в Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Голова ради ветеранів
ПДАТУ, професор А. Рудь