Вітання освітян ПДАТУ

Професія за покликанням серця
Допоки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Бути педагогом – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято «День вчителя».

Не став винятком цей день і для Подільського державного аграрно-технічного університету.

В умовах дотримання карантину, прикрашений хол головного корпусу все ж таки зміг передати святкову атмосферу. Саме тут під музику зустрічали студенти викладачів і дарували квіти та щирі побажання.

Усі педагоги мали змогу зробити  світлину біля святкової фотозони.

Шановні викладачі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

З великою повагою до Вашої праці,
Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку