У Хмельницькому відбулася церемонія відзначення до Дня працівників освіти

02 жовтня 2020 року у Хмельницькому обласному українському музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького відбулася урочиста церемонія відзначення освітян з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

У дійстві взяли участь і представники Подільського державного аграрно-технічного університету: учений секретар, кандидат сільськогосподарських наук Олена Кобернюк і заступник декана інженерно-технічного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент Сергій Слободян.

До слова, за сумлінне виконання обов`язків, значні досягнення з питань підготовки фахівців аграрного сектору економіки України, вдосконалення освітньої діяльності Сергія Борисовича відзначено Подякою Хмельницької обласної державної адміністрації і цінним подарунком.

Центр виховної роботи
і соціально-культурного розвитку